Hakkımızda - fenbilim.net

En Son

Sadece Fen Bilimleri

Hakkımızda

www.fenbilim.net Sitesi Hakkında


www.fenbilim.net sitesi 30 temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.
Ortaokul Fen Bilimleri dersine kaynak bir sitedir. Fen Bilimleri dersine yardımcı olmak amacı ile konu anlatımları, testler, resimler, deneyler, oyunlar, proje çalışmaları yer almaktadır. Öğretmen ve öğrencilerimizin çalışmalarında yardımcı kaynak olmasını amaçlamaktayız.


Site kuralları


Kural dışı isim kullanma

1. Yorumlarda küfür, hakaret, siyasi, dini, etnik, aşağılayıcı benzeri içerikteki isimlerin ve yorumların yapılması kesinlikle yasaktır.
2.İsmini kendisinden başkasının kullanamayacağı kişi ve liderlerin isimlerinin kullanımı yasaktır. (Örneğin Atatürk, Hitler gibi)
3.Herhangi bir anlam içermeyen rastgele harf ve rakamlardan oluşmuş isimler yasaktır.(Örneğin asdf, qwert gibi)

İletişim bilgileri

4.Yorumlar  sırasında verilen e-mail adresiniz  yayınlanmayacaktır, ancak herhangi bir konuda iletişim sağlama amacı ile kullanılabilir.  Bu nedenle kullandığınız geçerli bir e-mail adresi veriniz.

Gizlilik Bildirimi

5. Kişisel bilgileriniz herhangi bir amaçla üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

İçerik

6. Site içeriğinde  yazım veya içerik yanlışları olabilmektedir. Oluşabilecek bu hatalardan dolayı sitemiz  herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7.Sitemizde yer alan bilgiler zaman zaman kaldırılabilir veya güncellenebilir. Bu konuda ziyaretçilerin bilgilendirilmesi zorunlu değildir.

8. Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerin uygun olmayan yorum veya paylaşımları site yönetimi tarafından kaldırılabilir.

9. Sitemizde yayınlanan yazı, haber ve makalelerin size veya temsilcinize ait veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan bir içerik olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfamızdan iletişime geçmeniz halinde gerekli işlemler yapılacaktır.

10. Sitemizin ekonomik giderlerini sağlamak amacı ile google tarafından sunulan reklamlar yayınlanmaktadır. Bu reklamlar sizin ilgi alanlarınıza ve görüntülenen sayfanın içeriğine göre oluşturulmaktadır. Reklamlarla ilgili olarak daha fazla bilgi almak için google gizlilik politikalarını inceleyebilirsiniz.

11. Sitemizin içerikleri kaynak gösterilmesi şartı ile alıntı yapılabilir.

12. Sitemiz ile ilgili hackerlık faaliyetinde bulunan kişiler hakkında BTK ve diğer kurumlara başvurular yapılacaktır.
Türk Ceza Kanunu'nun 3 Haziran 2005 tarihinde yasalaşmış olan Bilişim Alanında Suçlar isimli 243, 244, 245 ve 246. maddeleri uyarında suç olarak kabul edilen bu konu hakkında ciddi ve ağır hükümler yer alıyor.
Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme başlığındaki;(2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

6 yorum:

 1. Sayın hocam site çok güzel ancak şu konu anlatımlarını yeni müfredata göre güncellerseniz sevinirim. SAYGILARIMLA...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İçerikler üzerinde değişiklikler yapmaya çalışıyorum, biraz zaman meselesi.
   teşekkürler

   Sil
 2. merhaba . 8. sınıf testlerinizin bir kısmı indirilebiliyor bir kısmı indirilemiyor düzenleme yaparsanız sevinirim . ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Düzenlemeler devam ediyor, kısa süre içerisinde eklenecektir.

  YanıtlaSil
 4. Sayfa Blogger tabanlı tabanlı değil mi? Benim de bir blogum var. İnternet adresi: turkcedb.blogspot.com

  YanıtlaSil